Sprinkler Sistemi

Kategori : Yangın Sprink Sistemleri
Fiyat : Sprinkler Sistemi

Sprinkler Sistemi

Sprinkler sistemi günümüzün çok öncesinde de çeşitli metotlar kullanılarak yapılan yangın söndürme sistemlerindendir. Günümüze kadar modernleşerek ve her adımda kendine bir şeyler katarak gelişen sprinkler sistemi günümüz şartlarında en yaygın kullanılan sistemlerden biri halini almıştır. Gerek maliyeti gerek se kullanım kolaylığıyla ön plana çıkan bu sistemde temel amaç su ile yangının söndürülmesidir. Bunun yapılırken normal yöntemlerden ayıran fark ise yağmurlama sistemi ile bu söndürme işleminin gerçekleştirilmesidir.

Sprinkler sistemi bulunan alana göre dizayn edilmesi gereken sistemlerdir. Bu sistemin gerçekten işe yarayabilmesi için özverili bir çalışma ve tecrübe şarttır. Çünkü sisteme kumada eden bütün parametrelerin doğru olarak hesaplanmış olması gerekir. Ortam sıcaklığından tutunda o bölgedeki deprem olasılıklarına kadar her ayrıntı büyük bir titizlikle incelenmeli, işlem yapılan alanda bulunan risk faktörleri iyi değerlendirilerek sistemin kurulumuyla alakalı planlamanın bu risklere göre belirlenmesi büyük önem taşımaktadır.

Sprinkler sistemi sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bu yılların verdiği tecrübeyi siz değerli müşterilerimizin can ve mal güvenliğini düşünerek en üstün şekilde kullanan firmamız, alanında uzman, yetişmiş ve bu konuda büyük tecrübeye sahip ekibimizle sizlere hizmet vermek için aramanızı beklemektedir.

KATEGORİLER

yangın sprinkler, yangın kapısı, yangın merdiveni, yangın tüpü ve yangın dolabı.
yangın sprinkler, yangın kapısı, yangın merdiveni, yangın tüpü ve yangın dolabı.

SAYFALAR

HABERLER

MÜŞTERİ HİZMETLERİ